Spacerowa Apartamenty to kolejny etap kompleksu nowoczesnych budynków. Inwestycja zlokalizowana jest w podwrocławskich Radwanicach.

W inwestycji oferujemy mieszkania dwupoziomowe o projektowanej powierzchni 74,36 m2 oraz przestronne mieszkania o powierzchni 53,57 i 60,37 m2. Dodatkowo w mieszkaniach usytuowanych w części parterowej budynku, przyszli Nabywcy będą mogli korzystać z przydomowych ogródków, natomiast lokale na piętrze wyposażone zostaną w przestronne balkony. Wszystkie mieszkania posiadają niezależne wejścia i układy komunikacyjne. Do mieszkań istnieje możliwość dokupienia garażu w atrakcyjnej cenie.

Niska zabudowa i spokojna okolica gwarantują kameralny charakter inwestycji. Zastosowane w projekcie nowoczesne rozwiązania zapewnią poczucie wygody i komfortu. Oferowane przez nas domy i mieszkania , dają możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz, dostosowanej do potrzeb i oczekiwań przyszłych mieszkańców. Organizacji codziennego życia sprzyja dostęp do pełnej infrastruktury (przedszkole, szkoła podstawowa, komunikacja miejska). Ciekawy projekt, solidne wykonanie oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów to idee, którymi kierujemy się przy realizacji naszej inwestycji.